Slovensko — 17. August 2013
V septembri začne na Slovensku vysielať Senzi TV

BRATISLAVA 17. augusta (WEBNOVINY) – Nová televízna stanica Senzi TV, ktorej základom vysielania budú rôzne hudobné žánre a neskôr aj zábava, odštartuje svoje vysielanie 1. septembra, agentúru SITA o tom informoval vedúci PR JOJ Group Jozef Gogola.

"Senzi TV bude na začiatku zameraná na vysielanie hudobnej produkcie rôznych žánrov, primárne na známe repete hity, dychovku, revival music, folk, ale aj balkánske klasiky, trampské, či svadobné hity a podobné žánre. Pôjde tak vyslovene o oddychový kanál s obľúbenou hudbou, ktorú si budú môcť diváci zároveň aj objednať," uviedol ďalej Gogola.

Senzi televízia má divákom priniesť alternatívu na odreagovanie, "získanie pozitívnej nálady, počúvanie obľúbených hitov." Vysielať bude 24 hodín denne, pričom sa zameria na divákov nad 40 rokov.

Osloviť chce najmä tých, ktorí nedominujú medzi divákmi televíznych staníc zo skupiny JOJ Group – JOJ, Plus a WAU. "Na svoje si tak prídu diváci, ktorým v televízii chýbajú napríklad Repete, Senzi Senzus, Drišľak, pesničky z Vlachovky a podobné žánre," informoval ďalej vedúci PR JOJ Group Jozef Gogola.

Televizia Senzi už teraz podľa Gogolu "vysiela promo slučku dostupnú na internete i pre všetkých operátorov. Objaviť by sa mala u väčšiny operátorov káblovej televízie, aj v DVB-T, zatiaľ však neboli potvrdene žiadne konkrétne dohody," dodal pre SITA Jozef Gogola s tým, že o zaradení novej televízie rokujú s väčšinou operátorov". Informácie možno nájsť na webstránke televízie – http://www.senzi.sk.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu Webnoviny.sk

Zdieľať

About Author

svkonline

komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>